Повернення товару

Неякісні  продукти

Визначення дефектів товару навмисно невизначеною і може охоплювати багато випадків, однак, широка класифікація - це товари, які не відповідають обов'язковим вимогам безпеки та є небезпечними, і можуть спричинити шкоду їхнім користувачам.


Цей акт охоплює практично всі споживчі товари та дає змогу вживати правових заходів проти виробників або імпортерів, включаючи виробників, які не можуть визначити походження сировини або товарів, які вони постачають, якщо вони імпортуються з країн за межами Європейського Союзу.


Як правило, продукція, яка підходить для роботи, на яку вона рекламується, охоплюється законодавством про споживачів. Пізніший акт забезпечує споживачів правову захист, що продукти повинні робити те, що, на думку виробників, вони можуть і з мінімальним рівнем безпеки. Виробник несе відповідальність точно та чесно описати свою продукцію.


Законодавство 1987 року було оновлено Законом про загальну охорону 1994 року, який виступає як улову всіх споживачів, які були пропущені в результаті дії 1987 року. Закон 1994 року включає в себе вживані товари та будь-які споживчі товари, пропущені діями 1987 року.